what is FIRE SAFETY

האגודה הלאומית להגנת האש (NFPA) מעריכה כי שלושה מכל חמישה הרוגים בשריפות מגורים נגרמים משריפות, ובישול וחימום הם הגורם העיקרי. החורף הוא עונת השיא לשריפות – עם יותר מ -2,000 הרוגים בשנה בארצות הברית. הערכת סיכוני שריפה מסייעת בזיהוי העבודות שעשויות לבצע כדי למנוע שריפות ולהבטיח את ביטחונם של אנשים. תוכניות בטיחות באש יכולות להתוות סכנות מבניות אפשריות ולתת לכבאים תמונה ברורה היכן הם נמצאים בבניין ואיפה השריפה.

למדו את ילדיכם טיפים בסיסיים בנושא בטיחות אש

כך שיידעו מה לעשות במקרה של שריפה. קח את הזמן לקרוא טיפים למקרי השריפה הבאים – סוגיות בטיחות יכולות לעזור לך ליצור סביבה בטוחה ובטוחה יותר עבורך, עבור חבריך ומשפחתך. באמצעות טכניקות הגנה מפני אש פשוטות אלה, תוכל לעזור לך לשמור על בטיחותך בכל מקום שאתה נמצא – בבית, בעבודה או בבית.

כשמדובר בזה, זה באמת קשור להפחתת סיכון האש ולהבטחת שלומם של אנשים ושל העסק שלך. עמידה בהנחיות למניעת שריפות OSHA יכולה לסייע לחברות לבצע בדיקת נאותות שלהן. הצע ללקוחות ולעובדים שלך את ההגנה הטובה ביותר על האש והגן על עצמך.
כדי לקרוא עוד על ייעוץ בטיחות אש וwhat is FIRE SAFETY ניתן לגשת לאתר zakilevi.co.il

וודא שיש לך תהליך לאספקה

בדיקה ותחזוקה של ציוד בטיחות אש כגון אזעקות אש, מטפים, גלאי עשן וכו '. פקחי בטיחות אש מבטיחים לך לבדוק באופן קבוע את כל הציוד ומערכות הגנת האש שלך. בחברה שלך. אמנם חשוב ליצור הגנה מפני אש, אך ישנן סיבות רבות נוספות לכך שהיא נחוצה והגנה מפני אש יכולה להפחית סיכונים ולשמור על בטיחות. אמצעי מניעה ובטיחות באש אינם רק אמצעים פיזיים, אלא גם אמצעים פסיכולוגיים, רגשיים, פסיכולוגיים, חברתיים וכלכליים. על ידי הכשרת דיירים ושליטה במקורות הצתה פוטנציאליים, תוכניות הגנה מפני שריפות מפחיתות או מבטלות את התרחשות השריפות.

תכניות אימונים נועדו להכיר את המשתתפים עם הגנה מפני אש, מיגון אש וניהול אש וכדי ללמד עובדים חדשים. הגנת האש מספקת סימולטורי אימונים המשתמשים בסכנות שריפה אמיתיות כגון עשן, להבות, שאיפת עשן, חום וחשיפה לעשן וכו '.

תוכניות אלה נוטות לערבב סכנות אש אמיתיות כגון שאיפת עשן

חום וחשיפה לעשן. , ולברוח במקרה של שריפה. בטיחות האש מתמקדת גם בסיוע לאנשים לשרוד טוב יותר את השריפות ולהפחית נזקי רכוש שגורמים לשריפות. אמצעי בטיחות אש אלה כוללים מניעת שריפה, שנועדה למנוע התלקחות של שריפות בלתי נשלטות, ובטיחות אש המשמשת להגבלת ההתפתחות וההשפעה של שריפה לפני שהיא פורצת. מניעת שריפה כוללת אמצעים יזומים להפחתת הסיכון לשריפה כך שלאש אין סיכוי להצתה.

טיפים לבטיחות אש קלים ללמוד ולתרגל בבית, כגון יצירת תוכנית בטיחות אש והבטחת גלאי עשן עובדים כראוי. שיתוף כולם, כולל ילדים, בבטיחות אש הוא כנראה אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל תוכנית בטיחות אש.

למרות ש- OSHA אינו דורש תוכנית חירום למתקנים

עדיין נוהגים ליישם נהלי בטיחות אש. אם יש מצב שאתה רוצה שעובד ישתמש במטף נייד, יש לפרט בהדרכה את המצב בהליך הגנה מפני אש – ואתה צריך לנקוט בפעולה – כיצד להשתמש במטף. דרישות OSha לחירום – תוכניות פעולה מהוות בסיס לדרישות האגודה הלאומית להגנת האש (NFPA) – נהלי הגנת האש הם תוכניות כתובות המתארות את הצעדים שיש לנקוט במקרה של שריפה ומטילים אחריות על אלה אמצעים. במקרה של שריפה, צריך להיות זמין עותק של תוכנית הגנה מפני שריפות לשימוש הכבאות. כלי זה אמור להיות זמין לכל הצוותים, בני המשפחה וצוותי המוסד, כמו גם לכל הצוות האחרים.

מטפי כיבוי האש צריכים להיות ליד סכנות אש ולהבטיח שאנשים יוכלו לגשת אליהם מבלי להסתכן

אם אתה יודע להשתמש במטף נייד ונמצא בפני אש קטנה, עליך להחליט לכבות את האש לפני שאתה נלחם בה כדי למנוע את התפשטותה. עבודה עתידית בתחום בטיחות האש צריכה לשקול פיתוח מרשם לאומי לבדיקת ההמלצות הנ"ל על השימוש בהליכי בטיחות אש בעבודה. כדי לקבוע אם מישהו כיבה שריפה ואף אחד לא קיבל הודעה, אנא פנה לתוכנית הבטיחות התעסוקתית (OCSP) כדי לאמת את סיבת השריפה ואת ההנחיות המומלצות.

תקני OSHA עוסקים בהכנת תכנית בטיחות אש למספנות וכוללים גם תוכנית מודל לבטיחות אש בה ניתן להגדיר נהלי בטיחות אש לכל סוג של מתקן

תוכנית בטיחות האש נועדה להודיע לצוות ולסטודנטים על מערכות כיבוי האש הקיימות בקמפוס ולספק הנחיות לגבי אמצעים ונהלים למניעת שריפה. לקבלת נתונים סטטיסטיים וטיפים בנושא בטיחות אש, בקר באתר OSHA של משרד הבטיחות והבריאות התעסוקתית (OSEH).