מנעול ביומטרי

מנעול הדלת טביעות אצבע EZlock ELC05 הוא מנעול דלתות היי-טק רב-תכליתי המציע מגוון פונקציות. ניתן לפתוח את נעילת הדלת הביומטרית של סמסונג באמצעות טביעת אצבע או חיישן טביעות אצבע והיא זמינה במגוון רחב של צבעים.

ניתן לרשום את מנעול הדלת טביעת אצבע של Halo Touch והמנעול יכול לנעול את עצמו גם אם

הוא לא רשום. עם זאת, אם טביעת האצבע שלך לא עובדת לפתיחת נעילת הדלת, תוכל להשתמש במפתח חירום או בטביעת אצבע הרשומה במנעול הנעול כדי לפתוח אותה. הוא עובד במהירות הבזק ומציע מגוון רחב של דלתות הניתנות לנעילה ולנעילה באמצעות טביעות אצבע, כמו גם מגוון פונקציות אחרות.

גנב חייב לגנוב אצבע כדי לגנוב מנעול ביומטרי, אך גניבת מפתח, כרטיס או מפתח יכולה לאפשר לגנב לפרוץ לביתך עם כל מנעול אחר.

לכן

חשוב תמיד לחפש מנעול ביומטרי המספק גישה לקוד מפתח, גיבוי או מפתח מכני, וזה הימור בטוח יותר. התבונן בבית או במשרד כדי לבדוק אם מנעול דלת טביעת אצבע מתאים לך ביותר. אז תראה אם תכונות האבטחה שברשותה מספיקות בכדי לשמור על בטיחות הרכוש שלך.

בבחירת מנעול ביומטרי

חשוב לוודא שהוא מיוצר על ידי חברה אמינה המתמחה בטכנולוגיה ביומטרית. אם יש לך שאלות כלשהן כיצד ליהנות מנעילה ביומטרית, תוכל לפנות לשירות מפתח (A-1 Key Service) כדי לברר כיצד הוא יכול לעזור לך. למידע נוסף על תכונות האבטחה של נעילת טביעת אצבע ומדוע היא לא מתעתעת על ידי סוגים אחרים של טכנולוגיית נעילת דלתות, כגון מנעול רגיל בו אתה משתמש. בקרוב נפרט על ההבדל בין מנגנון נעילה אלקטרוני שנמצא מול אותו מנעול פיזי.

מעט מנעולי דלתות טביעות אצבע יכולים לעמוד באלמנטים החזקים של הטבע

ולכן מנעול זה נמצא ברשימה כדי להגביר את האבטחה שלך עם המנעולים הטובים ביותר לטביעות אצבע. למנעול זה יש גם כמה תכונות שהופכות אותו לבחירה טובה לשיפור האבטחה המסחרית שלך. החברה מציעה מגוון רחב של מנעולים ביומטריים, כמו אלה עם מנגנון נעילה אלקטרוני, נעילת טביעת אצבע ומנעול פיזי, כמו גם שילוב של שניהם.

סוגים אחרים של מנעולי דלתות המאפשרים גישה לבניין שלך באמצעות טכנולוגיה מודרנית הם מנעולים ביומטריים

גולת הכותרת העיקרית של מנעול דלת ביומטרי היא שהוא פותח את הדלת ברגע שאתה מגיע, וננעל כשאתה עוזב. זה מאפשר לך לפתוח את הדלת באמצעות הטלפון החכם שלך, אך לא נדרש נעילת טביעות אצבע או סוג אחר של מנגנון נעילה אלקטרוני. מנעולי דלתות טביעות אצבע מציעים גם לבעלי בתים ובעלי עסקים מסחריים דרך נוספת לגשת למנעול שלהם. הנה חמישה מנעולים ביומטריים שהתחילו את דרכם ב- CES 2021, כולל דלתות לכספות קטנות וחפצי ערך, וכולם משתמשים בביומטריה ובחיישנים בכדי לשמור על בטיחותם. מנעולים ביומטריים הם הבטוחים ביותר מכיוון שהם דורשים נוכחות פיזית כדי לפתוח את הדלת.

מנעול דלת ביומטרי עובד על ידי סריקת טביעת האצבע שלך והפיכתו לתבנית מספרית המורה למערכת לפתוח את הדלת

פונקציית סריקה מתקדמת לוכדת את טביעת האצבע בצורה מדויקת יותר, ונראה שחסרים לה נעילות דלתות אחרות. היתרון הגדול ביותר הוא שאתה יכול להסתגר בטביעת האצבע הייחודית שלך, גם אם אתה נעול מחוץ לבית שלך. אם המנעול הביומטרי בו אתה משתמש אינו מספק אבטחת סייבר מספקת, האקרים יכולים לפסול את פונקציות המנעול.

אם אתה חושב שדלת ביומטרית היא האפשרות הנכונה לביטחון בביתך או במשרדך, ישנם מספר דברים שתוכל לעשות כדי למצוא מנעול דלתות מתאים לביטחון הבית.

מנעול ביומטרי מאפשר לך לגשת לביתך, למשרד ואפילו לרכב שלך ללא צורך במפתח פיזי. החיסרון הפוטנציאלי היחיד של מנעול זה הוא שאין לו מפתח גיבוי מכני, כמו רוב נעילת הדלתות עם טביעות האצבע.

ניתן לקרוא למנעולי Kwikset גם באמצעות RFID וניתן להשתמש בהם גם עם אפליקציית Kwiset. ניתן אפילו לפתוח את נעילת הדלת באמצעות טביעת אצבע או זיהוי RF וניתן לגשת אליו באמצעות טלפון חכם או טאבלט.

בעולם שבו קיימים איומי אבטחה אישיים

יש יותר מדי אבטחה לכולם. מכשיר ביומטרי להגנה על ביתכם הוא אמצעי אבטחה נוסף, ואם אתם מודאגים מרווחת משפחתכם ועסקכם, מנעול דלת עם מערכת ביומטרית הוא המכשיר האבטחה הביומטרי המתאים עבורכם.

בנוסף למנעול ביומטרי, ישנם מספר סוגים אחרים של מנעולים חכמים המאפשרים לך לפתוח את הדלת ללא מפתח פיזי. לרבים מ"מנעולים חכמים "אלה יש מקלדת אשר באמצעותה ניתן לנעול או לפתוח את הדלת בכל עת.