מגזין נדלן

סוכנים יכולים להגיע לקהל רחב יותר על ידי הוספת סרטונים, אודיו, מצגות, קישורים ואלמנטים אינטראקטיביים רבים אחרים לפרסומים המקוונים שלהם. ברוקרים יכולים להוסיף אלמנטים אינטראקטיביים לתוכן שלהם כגון סרטונים, קישורים, משוב, טפסי יצירת קשר, ביקורות, תוספים וכפתורי שיתוף חברתי כדי להמיר אותם ולהשלים אותם.

שיתוף עצות ותובנות מהפרקטיקה היא דרך מצוינת לשמור על קשר עם המפיקים המובילים, במיוחד כשאתה שולח מאמרים. הנה דרך קלה ומהירה להתחיל ליצור מגזין משלך.

מגזין הנדל"ן הפופולרי שלנו לסוכני נדל"ן יכול להפוך אותך ליצרנית מובילה

עבור יצרנים מובילים העובדים בבנייה מסחרית ומגורים, חובה לעקוב אחר החדשות, החידושים וההתפתחויות האחרונות בענף. זה מציע מנוי לשנתיים בחינם למומחי התעשייה, והגיליון המלא האחרון זמין באינטרנט, כמו גם תכונות בארכיון מהדורות קודמות.

משקיע נדל"ן

הוא מגזין של העורכת לינדה פליאגס עם פרשנות, מידע, כלים וחברות, כמו גם ראיונות עם גורמים מובילים בענף השקעות הנדל"ן. Rismedia מתארת את עצמה כמשאב האולטימטיבי לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הרווחיים והפוריים המעוניינים להשיג יתרון תחרותי, וזה מה שאנו מספקים עם מגזין הנדל"ן הזה. המגזין מכסה את כל ההיבטים של העסק שלך עם שיטות עבודה מומלצות, כלים מובילים ותובנות שיעזרו לך לקחת את המנהיגות שלך לשלב הבא.

זהו כתב עת חודשי בהוצאת Rismedia

אחת מהחלטות הסחר של המלווים. מגזין משקיעי נדל"ן זה של המו"ל לינדה פליאגס הושק בשנת 2017 כ- REIC לאומי המציע משאבים לא יקרים לצרכי מועדוני השקעות נדל"ן. המגזין פועל עבור מועדון ההשקעות בנדל"ן כבר למעלה מ -10 שנים ולכן הוא מגזין REIC. קבל עותק חינם של המגזין כחבר במועדון.

CHICAGO

אילינוי-מגזין המתווכים האמריקאי הוא כלי עסקי לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. מגזין National Mortgage Professional מתמקד בהיבטים הפיננסיים של שוק הנדל"ן ומסביר את יסודות המשכנתא לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן בהשוואה למגזינים אחרים. המגזין מייצר מספר מוצרים כדי לשמור על אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן מעודכנים.

המנויים אינם בחינם, אך National National Mortgage Professional Magazine מציע סמינרים מקוונים ותכנים מקוונים בחינם. המגזין מופיע בגיליון 28 באפריל של Business Record. לחברי Business Record יש גישה לכל התכנים ומקבלים עותק של המגזין בגיליון זה.

למידע על קידום מכירות, אנא צור קשר עם עורך עמית סקוט פרנסס במס '404-832-8262. אם אתה סוכן רציני, אני ממליץ לך בחום להירשם ולקרוא את ההערות. לא הייתי בטוח אם לפרסם את זה או לחשוף את ההשלכות, אבל חשבתי שאני קצת מתרברב.
למידע מורחב על מגזין נדלן כדאי לבקר באתר magazin-e.co.il

הוא כולל טכנולוגיה, תיווך, סוגיות משכנתא, שיווק, רגולציה ועוד. מגזין הסוכנים, בעריכת NAR (האיגוד הלאומי למתווכים) זמין בהדפסה ומספק עצות מעשיות, כלים, פרופילים, חדשות, חוקים, תקנות ועוד לאנשי מקצוע בענף. ביירון לאזין עושה זאת בבלוג שלו עם פוסטים קבועים מדי שבוע על מגמות בתעשייה ושיטות עבודה מומלצות.

חברה, חברת ייעוץ, מתווך, חברת טכנולוגיה, ועוד. רוב האן הוא סוקר ומומחה בתעשייה המשקף אירועים החל מאיחוד MLS ועד למדיניות NAR. התצפיות שלו הן לעתים קרובות מאירות, לפעמים שקריות, ולעתים רחוקות שניהם.

רוב האן השיק פודקאסט משלו בשנת 2019 עם תוכן בתשלום באתר שלו בנוסף למהדורות Red Dot

קשרי תעשיית הפודקאסטים הם חובה לכל מי שמתעניין במגמות מאקרו בענף הנדל"ן, לאלה שמסתכלים מאחורי מסך הכוח והפוליטיקה, לברוקרים של NAR ולעתיד ה Big Data בנדל"ן. מגזין עירוני אדמה יוצא לאור על ידי מכון קרקע עירונית, עמותה המתמקדת בשימוש באתרים אתיים.

תעשיית הנדל"ן צועדת לעתיד בהיר יותר ושירותים טובים יותר לסוכני נדל"ן

קונים ומוכרים. הקרב בין סוכנים המאפשרים טכנולוגיה לבין סוכנים המתאפשרים על ידי הטכנולוגיה נמשך כאשר הסוכנים מנסים להבין אם הטכנולוגיה היא ידיד או אויב. אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר תחרותיות היא לראות מה שחקנים אחרים עושים.

אם אתה מחפש דרך מהירה להכיר שכונה, Curbed כאן כדי לעזור לך. אנו מכסים הכל, החל ממכירות והשכרה ועד חדשות מפורסמים, אנקדוטות נדל"ן, מסעדות אופנתיות ושאטלוט שכונתי בכמה ערים מרכזיות, המפטונס וקייפ קוד.

בשנת 2011 כתבה ופרסמה מדריך בשם Jodi Averys A-List, שנתן רשימה של השירותים המובילים באזור מפרץ טמפה ללקוחותיה.

ג'ודי דורגה ב -1% המובילים מבין סוכני הנדל"ן בפריסה ארצית

הופיעה באפריל 2016 על שער מגזין Top Agents ונבנתה לאשת העסקים של השנה בשנת 2016. לג'ודי אייברי יש תשוקה אמיתית לעזור לאחרים. כתוצאה מאינספור שעות של שירות לקהילה, ג'ודי קיבלה את פרס הסיוע ההומניטרי לשנת 2018 של ארגון המתווכים בפלורידה וזכתה להכרה ביולי 2018 על שיטות העסקים החדשניות שלה על שער מגזין המתווכים בפלורידה.