ייבוש תת רצפתי אחרי רטיבות

אוויר חם אוגר יותר לחות מאוויר קר, ולכן חום על משטח רטוב עלול לגרום להתייבשותו. תבניות גדלות על חומרים אורגניים בסביבות עם לחות גבוהה, השומרת על לחות.

כאשר האוויר החם מתחיל להתקרר, אדי מים הופכים לנוזל. כאשר האוויר החם עולה, יש לחמם את כל החדר באמצעות תנור חימום כך שהחדר יתייבש מהר יותר מהרצפה. האוויר החם בורח בעיבוי ונופל חזרה לאדמה הרטובה.

מסיר לחות מוציא לחות מהאוויר ומחליף אותו באוויר יבש. ככל שמסיר האדים עובד ביעילות רבה יותר, הוא מוציא יותר לחות מהאוויר ומחליף אותו באוויר מיובש.
עבור עוד מידע על ייבוש תת רצפתי אחרי רטיבות וייבוש תת רצפתי באפשרותך לבדוק ב- mghs.co.il

לעוד פרטים נוספים אודות איתור נזילה מומלץ לגשת לאתר mghs.co.il

שיטה חלופית לייבוש הבניין שלך

המכונה ייבוש הזרקה, היא טכניקה מתוחכמת שמחמיאה למפוחי רצפה, מסירי לחות ומחממים על ידי לכידת לחות במקומות בלתי נגישים. צינור אוסף לחות ולוחץ אוויר יבש למרקם הבניין שלך באמצעות מערכת צינורות המחוברת לחור קטן. אתה קודח את החור כך שהצינור יכול למקד את האוויר היבש בחללים רטובים בקירות, ברצפה ובתקרה.

ביטול הגורמים האחראיים להזעה

הוא הדרך היעילה היחידה לשמור על קרקע יבשה. קל לקבוע אם זיעה על הקרקע נובעת מאוויר לח או מספיגת לחות, ולכן זו הגישה המעשית ביותר. אם ריצוף בטון שנאטם ויבש בזמן שאר הרצפה הייתה רטובה הוא אינדיקציה לכך שהזעה נגרמת על ידי אוויר לח, או אם המדרכה עדיין רטובה בזמן שהרצפה כולה יבשה, כנראה שהיא אינדיקציה לבעיית לחות.

CPL T Rainbow International פנה לאחרונה ללקוח שדלף מים ממכונת הכביסה שלו. צינור הכניסה שהוביל מים קרים למכונת הכביסה היה פגום והציף את המטבח, הסלון וחדר השינה במים.

אם אתה זקוק לעזרה ביישוב תביעות, גם שחזור מוסמך יעשה זאת. שיקום מוסמך הציל מאות קומות במחוז סן דייגו על ידי זיקוק ציוד ייבוש במקומות עם ניסיון של למעלה מ -20 שנה בפגיעות מים ותיקון עובש.

שאר מאמר זה ידריך אותך כיצד לייבש את רצפות העץ שלך לאחר אירוע סניטרי גדול או דליפת מים בביתך או בבניין שלך. אנו עוזרים לך לקבוע אם ייבוש רצפות עץ במקום או החלפת הרצפה הוא האינטרס שלך.

חשוב לדעת איזה סוג של רצפת עץ עלולה להיפגע ממים כאשר

היא מחלחלת לקומת המשנה. הידיעה אם הרצפה שלך פגומה במים או לא יכולה להיות קלה כמו שהסימנים מרמזים עליה. לאחר שתקבע את סוג נזקי המים ברצפה שלך, תוכל להחליט אם לתקן או להחליף אותה. אין מנצח ברור בכל הנוגע להחלפה או לתיקון רצפות פגומות, ולכן הבחירה היא שלך. אם חווית נזילה, שיטפון או אירוע מים, חשוב לבדוק את הקרקע באזור הפגוע.

סבל ממים דולפים בביתך יכול להיות סיוט אמיתי לבעלי בתים

החל מעלויות הניקוי של איתור ותיקון נזילה קטנה, המלווה בשלל בעיות ונזקים שעלולים להיות קשים לתקן. למרבה המזל עבורך, שירותי בדיקת הנזילות שלנו לא נפסקים, אנו מציעים ייעוץ מומחה לייבוש רכושך והצוות המנוסה שלנו יודע לייבש רצפות בטון במהירות האפשרית כדי שתוכל לפנות את הבלגן. אחת הבעיות המתסכלות ביותר כאשר רצפות בטון נפגעות מדליפות מים היא שהן נוטות להיות מתחת ליסוד ויש צורך לייבש חדרים וחדרים רבים באוויר לפני שניתן לבצע תיקונים נוספים.

אם הרצפה מושפעת משיטפונות

צינורות פרוצים, נזילות או נזקי מים אחרים, עליכם לשמור עליה יבשה ככל האפשר. תלוי כמה עמוק האדמה, ניתן לשאוב עודף מים ככל האפשר ולהשתמש בציוד מיוחד. לאחר ששאבתם את עודפי המים, תוכלו לספוג מים נוספים בעזרת ספוג, מגב או שיטות שונות. השלב הראשון הוא להסיר כמה שיותר מים עודפים, שניתן לעשות באמצעות שאיבה, ניגוב, ניקוז או כל הליך אחר. לאחר שהוצאתם כמה שיותר מים מהשטח, עליכם לייבש את האדמה.

על מנת למזער נזקים ולהאיץ את תהליך הייבוש

חשוב להפיק את מרבית המים העומדים. אם יש שלולית מים שמסתובבת, לוקח לאדמה זמן רב יותר להתייבש ואתה מסתכן בנזק רב. השארת חלונות פתוחים מסייעת בהוצאת לחות מאוויר החדר, מה שהופך את תהליך הייבוש הטבעי ליעיל יותר.

נזקי מים אמיתיים מתרחשים כאשר למים לא היה מספיק זמן לחדור לרהיטים, קירות נעים, רצפות וחלקים אחרים של אריג הבניין. לאחר שהמים הספיקו לחדור לבניין, עליכם להשתמש ביכולת לחות גדולה יותר כדי להשיג תוצאות מהירות יותר.

עם זאת, חיפויי רצפה שונים עלולים לגרום לדליפת מים ושיטפונות. ניתן להשיג מים גם מרצפות עץ ורצפות למינציה. בקיצור, ללא קשר לסוג העץ או הרצפה, יש להסירו ברגע בו נראים מים או לחות, בשיטה המתוארת לעיל.

מפרטי התעשייה דורשים כי רצפת למינציה צריכה להיות טובלת במים במשך יום שלם במהלך הבדיקה

מכיוון שנזק בלתי הפיך יכול להתרחש בתקופה זו. רצפות למינציה עם קצוות פתוחים צריכות לשמור על ממדיהן המקוריים לפחות שעתיים לאחר החשיפה למים. באזורים מסוימים עשויים לחלוף מספר שבועות ואף חודשים עד שרצפות העץ מתייבשות לחלוטין, ולכן כדאי להמתין עד שהרצפות ישובו למצבן המקורי לפני הייבוש.