החזרים מהמדינה

אימות יעזור למחלקה להבטיח ששולם סכום המס הנכון על ההחזר ויסייע לנו לחשוף החזרי מס במרמה. אנו מעבדים החזרות שהוגשו אלקטרונית עם תוכנת מחשב במקום להגיש אותן על הנייר.

אם המידע בהחזרתך אינו תואם מידע זמין למשרד המסחר

ייתכן שההחזר שלך יתעכב. כדי להגיש בקשה להחזר כספי, ורמונט תשמור על תשלום מס משוער בעת הגשת החזר מס הכנסה באמצעות טופס -11.1 ורמונט. יש לך שלוש שנים ממועד פירעון החזר המס, כולל הארכת המועד האחרון, להגיש בקשה לתשלום יתר של המסים המגיעים.

השאר לפחות 30 יום לקבלת ההחזר שלך אם תגיש החזר ללא שגיאות בדוא"ל. להחזרות נייר, עליך לתזמן שלושה חודשים לכל היותר מקבלת ההחזר שלך או עד שהגשת החזר ללא שגיאות בדואר אלקטרוני.

בדוק את מצב ההחזר שלך. אם שילמת יותר מדי מס, ייתכן שאתה זכאי להחזר מס. ניתן לבדוק אם אתה במצב החזר מס על ידי ביקור בדף פרטי החזר מס. למידע נוסף על החזרי מס ממשלתיים וכיצד לבדוק את סטטוס ההחזר שלך בדף זה.

חטיבת המיסוי בניו ג'רזי מאפשרת לנישומים לבדוק את מצב ההחזר שלהם באמצעות שירות ההחזר המקוון שלה

ודא שסטטוס קובץ ה- SSN שלך והסכום המדויק של ההחזר הכספי שלך נוחים בעת בדיקת ההחזר. לחלופין, תוכל לבדוק את סטטוס ההחזר שלך על ידי מעבר לאתר נקודת הגישה של משלמי המס של המדינה.

ניתן לבדוק את מצב החזר מס ההכנסה שלך לשנה הנוכחית במרילנד על ידי הגשת מספר הביטוח הלאומי שלך ואת הסכום ההחזר המדויק שלך על פי החזר המס שהגשת

תוכל גם להשתמש בבקשת ההחזר שלנו כדי לבדוק את מצב ההחזר שלך עבור השנה הנוכחית. למידע מפורט יותר על סטטוס ההחזרים שלך לאחר סיום עיבוד משרד האוצר באילינוי, תוכל ליצור קשר עם מבקר אילינוי בכדי לברר אודות מערכת החזר המס שלך באילינוי.

ודא שהמדינה שלך תקבל החזרות

כדי לבדוק את מצב החזר מס הכנסה שלך. בעמוד הראשון תוכלו לראות אם החזר המס שלכם התקבל או לא על ידי רשות המסים של המדינה. אם יש לך את מספר הביטוח הלאומי שלך או את מספר הביטוח הלאומי של בן / בת הזוג שלך (אם מדובר בהחזר מס משותף), תוכל להזין מידע זה ולציין את הסכום המדויק של הבקשה בדוח מס הכנסה שלך בקונטיקט.

Rufen Sie 24 שעות ביממה בקונטיקט 800-382-9463 או התחבר 860-297-5962 מהרטפורד רבתי

אזור התקשרות כדי לבדוק את מצב ההחזר שלך. בחר באפשרות "החזר מס פרטני" בשדה "ההחזר שלי". השתמש בהחזר שלי כדי לבדוק ולשנות את סטטוס ההחזר המס הכנסה האישי שלך אם הגשת אותו בשנה האחרונה.

לכל מדינה קיימת מערכת מס הכנסה מקוונת המאפשרת לך לבדוק את מצב החזר המדינה שלך

יש מדינות שמשתמשות במערכת אחרת כדי לאפשר למשלמי המסים לבדוק את מצב החזר המס שלהם. דף מצב החזר מס הכנסה בצפון דקוטה הוא המקום הנכון לבדוק את החזרי המס שלך.

זה מראה לך מתי התקבלה ההחזרה שלך

מתי היא עובדה, מתי ההחזר שלך שוחרר והיכן ממוקם משרדנו. לחץ על הקישור בעמוד מצב החזר מס הכנסה של צפון דקוטה במרכז כדי להזין את סטטוס קובץ ה- SSN שלך ואת החזר המס המדויק. רק בגלל שהצהרה מציינת את סכום ההחזר הממשלתי שקיבלת בשנה שעברה, אין פירושו שאתה זכאי להחזר נוסף.

אנו נשלח לך מכתב המסביר את ההתאמות שביצענו וכיצד הם השפיעו על ההחזר שלך

למידע נוסף על טופס זה, עיין בשאלות הנפוצות שלנו בטופס 1099-G וטופס 10 99-INT. לאחר שתגיש את החזר המס שלך, תוכנת המס שלך תשלח לך אישור שקיבלנו את החזר המס שלך.

אם אנו חושדים כי בוצעו עבורך הונאה, אנו נשלח לך מכתב המבקש ממך לאמת את זהותך. אנא בדוק אם ההחזר שלך הוחזר באמצעות התהליך שלנו.

אנו משתמשים במידע מזהה רק למטרה זו, והוא לא נשמר לאחר השלמת החיפוש שלך. המחלקה מחכה למידע מהמעסיק שלך או ממס הכנסה כדי לאמת את הנתונים.
למידע מורחב בנושא של החזרים מהמדינה מומלץ להעיף מבט ב- nfinance.co.il

בשלב זה

מחלקת ההכנסות בנברסקה (DOR) אינה יכולה להוציא החזרים כספיים. במקרים כאלה, לא נשלח החזרים למסננים המגיבים לבקשת מידע. אם אתה חייב כסף לממשלות מקומיות, בתי משפט, סוכנויות מדינה אחרות, מס הכנסה או סוכנויות פדרליות מסוימות בארצות הברית בווירג'יניה, אתה שומר על ההחזר החלק או כולו להסדרת החוב.